Leesrooster middaggebed (in de Domkerk),

onder verantwoordelijkheid van het Citypastoraat van de Domkerk

Het avondgebed is vervallen op 7 december 2019.

NB: voor de Lezingen in Het ochtendgebed: zie  dagthema's

                     

 Lezingenrooster t/m 2 MEI 2020                                                                              

 

 MIDDAGEBED

 AVONDGEBED

 

Week B5

 

 

Zo 8 mrt 2e zondag van de

Veertigdagentijd Reminiscere

Rom. 6: 4 - 14

Mt 19: 23-30

Ma 9 mrt

1 Kor.2:14 – 3:4

Mt 20: 1-16

Di 10 mrt

1 Kor.3: 5 - 15

---

Wo 11 mrt

1 Kor.3: 16 - 23

Mt 20: 17-28

Do 12 mrt Gregorius de Grote

1 Kor.4: 1 - 5

Mt 20: 29-34

Vr 13 mrt

1 Kor.4: 6 - 14

Mt 21: 1-11

Za 14 mrt

1 Kor.4: 15 - 21

Mt 21: 12-22

Week B6

 

 

Zo 15 mrt 3e zondag van de Veertigdagentijd Oculi

Romeinen 8: 1 - 11

Mt 21: 23-32

Ma 16 mrt

1 Kor.5: 6 - 12

Mt 21: 33-46

Di 17 mrt Gertrudis van Nijvel

1 Kor.6: 1 - 8

---

Wo 18 mrt

1 Kor.6: 12 - 20

Mt 22: 1-14

Do 19 mrt Jozef van Nazaret

1 Kor.9: 1 - 15

Mt 22: 15-22

Vr 20 mrt

1 Kor.9: 16 - 27

Mt 22: 23-33

Za 21 mrt Benedictus van Nursia

1 Kor.10: 1 - 13

Mt 22: 34-46

Week B7

 

 

Zo 22 mrt 4e zondag van de Veertigdagentijd Laetare

Rom. 8: 1 - 11

Mt 23: 1-12

Ma 23 mrt Oscar Arnulfo Romero

1 Kor.10: 14 – 11:1

Mt 23: 13-22

Di 24 mrt

1 Kor 11: 17 - 34

---

Wo 25 mrt Aankondiging van de Heer aan Maria

1 Kor.12: 1 - 11

Lc 1: 26-38

Do 26 mrt Ludger

1 kor.12: 12 - 26

Mt 23: 23-32

Vr 27 mrt

1 Kor.12: 27 - 31

Mt 23: 37-39

Za 28 mrt

1 Kor.13: 1 - 13

Mt 24: 1-14

Week B1

 

 

Zo 29 mrt 5e zondag van de Veertigdagentijd Judica

Rom.12: 1 - 21

Mc 10: 32-45

Ma 30 mrt

1 Kor.14: 1 - 19

Mt 24: 15-25

Di 31 mrt

1 Kor 14: 26 – 32a, 37 - 40

---

Wo 1 apr

2 Kor.2: 14 – 3:6

Joh 8: 12-20

Do 2 apr

2 Kor.3:7 – 18

Joh 8: 21-30

Vr 3 apr

2 Kor.4: 1 - 12

Joh 8: 31-43

Za 4 apr Martin Luther King

2 Kor.4: 13 - 18

Joh 11: 17-44

Week B2

 

 

Zo 5 apr Palm- en Passiezondag

 Tim.6:12 - 16

Mt 21: 1-11

Ma 6 apr

2 Kor.1: 1 - 7

Klaagliederen 1

Di 7 apr

2 Kor.1: 8 - 22

Klaagliederen 2

Wo 8 apr

2 Kor.1: 23 – 2: 11

Klaagliederen 3: 1-34

Do 9 apr Witte Donderdag  Dietrich Bonhoeffer

1 Kor.10: 16,17; 11: 23 - 26

Klaagliederen 3: 34-66

Vr 10 apr Goede Vrijdag

1 Petrus 1: 13 - 20

Klaagliederen 4: 1-22

Za 11 apr Stille Zaterdag

Hebr.4: 14 - 16

Klaagliederen 5

Week B3

 

 

Zo 12 apr 1e zondag van Pasen

Openbaring 5:1 - 14

Lc 24: 13-35

Ma 13 apr Tweede Paasdag

1 Kor.15: 1 - 11

Mc 16: 1-8

Di 14 apr

1 Kor.15: 12 - 28

---

Wo 15 apr

1 Kor.15: 29 - 41

Mt 28: 11-20

Do 16 apr

1 Kor.15: 42 - 49

Lc 24: 1-12

Vr 17 apr

1 Kor.15: 50 -58

Joh 20: 1-10

Za 18 apr

2 Kor.4: 16 – 5:10

Joh 20: 11-18

Week B4

 

 

Zo 19 apr Beloken Pasen

1 Joh.1: 1 - 10

Joh 20: 24-31

Ma 20 apr

1 Petr.1:1 - 12

Lc 24: 36-43

Di 21 apr Anselmus van Canterbury

1 Petr.1: 13 - 25

---

Wo 22 apr

1 Petr.2: 1 - 10

Lc 24: 44-49

Do 23 apr

1 Petr.2: 11 - 25

Joh 21: 1-14

Vr 24 apr

1 Petr.3: 13 – 4: 6

Joh 21: 15-25

Za 25 apr Marcus

1 Petr.4: 7 - 19

Mc 16: 9-20

Week B5

 

 

Zo 26 apr Jubilate

1 Joh.2: 7 - 17

Lc 24: 35-48

Ma 27 apr

1 Petr.5: 1 - 11

Joh 3: 1-15

Di 28 apr

Kol.1: 1 - 14

---

Wo 29 apr Catharina van Siena

Kol.1: 15 - 23

Joh 3: 16-21

Do 30 apr

Kol.1: 24 – 2:7

Joh 3: 22-36

Vr 1 mei

Kol.2: 8 - 23

Joh 4: 1-10

Za 2 mei Athanasius

Kol 3: 1 - 17

Joh 4: 11-26