Leesrooster middaggebed (in de Domkerk) en avondgebed (in de huiskapel)

NB: voor de Lezingen in Het ochtendgebed: zie  dagthema's

                     

 Lezingenrooster t/m 4 januari 2020

                                                                              

    MIDDAGGEBED   AVONDGEBED

Week A2

 

 

Zo 29 sept Michaël en alle engelen

Handelingen 9 : 36 - 43

Lc 7: 31-35

Ma 30 sept Eusebius Hieronymus

1 Kor.4: 6 - 13

Lc 7: 36-50

Di 1 okt

1 Kor.4: 14 - 20

 

Wo 2 okt Johan van der Werf, predikant

1 Kor. 8: 1 - 13

Lc 8: 1-10

Do 3 okt

1 Kor. 9: 1 - 15

Lc 8: 11-21

Vr 4 okt Franciscus van Assisi

1 Kor. 9: 16 - 27

Lc 8: 22-25

Za 5 okt

1 Kor. 10: 1 - 13

Lc 8: 26-39

Week A3

 

 

Zo 6 okt

Handelingen 12: 1 - 17

Lc 8: 40-56

Ma 7 okt

1 Kor. 10: 14 - 24

Lc 9: 1-9

Di 8 okt Sara,Rebekka, Lea en Rachel

1 Kor. 11: 17 - 22

 

Wo 9 okt

1 Kor. 11:23 - 34

Lc 9: 10-17

Do 10 okt

1 Kor. 12: 1 - 11

Lc 9: 18-26

Vr 11 okt

1 Kor. 12: 12 - 26

Lc 9: 27-36

Za 12 okt

1 Kor. 12: 27 - 31

Lc 9: 37-50

Week A4

 

 

Zo 13 okt

Handelingen 14: 8 - 18

Lc 9: 51-62

Ma 14 okt

1 Kor. 13: 1 - 13

Lc 10: 1-16

Di 15 okt Teresa van Avila, leraar van de kerk

1 Kor. 14: 1 - 12

 

Wo 16 okt

1 Kor. 14: 13 - 19

Lc 10: 17-24

Do 17 okt Ignatius van Antiochië bisschop en martelaar

1 Kor. 14: 26 - 33a

Lc 10: 25-37

Vr 18 okt Lucas, evangelist

1 Kor. 15: 1 - 11

Lc 10: 38-42

Za 19 okt

1 Kor. 15: 12 - 26

Lc 11: 1-13

Week A5

 

 

Zo 20 okt

Handelingen 16: 6 - 15

Lc 11: 14-28

Ma 21 okt

1 Kor. 15: 31 - 41

Lc 11: 29-36

Di 22 okt

1 Kor. 15: 42 - 49

 

Wo 23 okt

1 Kor. 15: 50 - 58

Lc 11: 37-44

Do 24 okt

1 Kor. 16: 1 - 9

Lc 11: 45-54

Vr 25 okt

1 Kor. 16: 10 - 24

Lc 12: 1-12

Za 26 okt

Filemon 1 - 25

Lc 12: 13-21

Week A6

 

 

Zo 27 okt

Handelingen 18 : 24 - 19: 7

Lc 12: 22-34

Ma 28 okt Edwin van Kol, stichter Nikola-kommuniteit

Openb. 1: 9 - 20

Lc 12: 35-48

Di 29   okt

Openb. 4: 1 - 11

 

Wo 30 okt

Openb. 5: 1 - 10

Lc 12: 49-59

Do 31 okt Hervormingsdag

Openb. 6: 1 - 11

Lc 13: 1-9

Vr 1 nov Allerheiligen, Gisbertus Voetius,leraar van de kerk, Hugo Distler, componist

Openb. 6: 12 - 7:4

Lc 13: 10-21

Za 2 nov

Openb. 7: 9 - 17

Lc 13: 22-35

Week A7

 

 

Zo 3 nov

Handelingen 20: 7 - 12

Lc 14: 1-11

Ma 4 nov

Openb. 10: 1 -11

Lc 14: 12-24

Di 5 nov

Openb. 11: 15 - 19

 

Wo 6 nov

Openb. 12: 1 - 12

Lc 14: 25-35

Do 7 nov Willibrord, apostel der Nederlanden

1 Kor. 1: 17 - 25

Lc 15: 1-7

Vr 8 nov

Openb. 14: 1 - 5;13

Lc 15: 8-10

Za 9 nov

Openb. 15: 1 - 8

Lc 15: 11-32

 

Week A1

 MIDDAGGEBED

 KOMPLETEN

Zo 10 nov

Handelingen 24: 10 - 21

Lc 16: 1-9

Ma 11 nov Martinus van Tours bisschop, Hendrik Kraemer, predikant

Openbaring 18: 1 - 8

Lc 16: 10-18

Di 12 nov

Openbaring 18: 9 - 17

 

Wo 13 nov

Openbaring 18: 21 - 24

Lc 16: 19-31

Do 14 nov Bombardement op Kathedraal Coventry

Openbaring 19: 1 - 10

Lc 17: 1-10

Vr 15 nov Jacobus Revius, dichter

Openbaring 19: 11 - 16

Lc 17: 11-19

Za 16 nov

Openbaring 20: 1 - 6

Lc 17: 20-37

Week A2

 

 

Zo 17 nov

Handelingen 28: 16 - 23

Lc 18: 1-8

Ma 18 nov

Openbaring 20: 7 - 15

Lc 18: 9-17

Di 19 nov

Openbaring 21: 1 - 8

 

Wo 20 nov

Openbaring 21: 9 - 21

Lc 18: 18-30

Do 21 nov Henriette Roland Holst, dichteres

Openbaring 21: 22 - 27

Lc 18: 31-43

Vr 22 nov

Openbaring 22: 1 - 6

Lc 19: 1-10

Za 23 nov Caecilia, martelares

Openbaring 22: 7 - 21

Lc 19: 11-28

Week A3

 

 

Zo 24 nov

Romeinen 15: 5 - 13

Lc 20: 1-8

Ma 25 nov Isaac Watts, dichter

1 Petrus 1: 1 - 12

Lc 20: 9-19

Di 26 nov

1 Petrus 1: 13 - 25

 

Wo 27 nov

1 Petrus 2: 1 - 10

Lc 20: 20-26

Do 28 nov

1 Petrus 2: 11 - 17

Lc 20: 27-40

Vr 29 nov

1 Petrus 3: 13 - 18

Lc 20: 41-21:4

Za 30 nov

1 Petrus 4: 7 - 11

Jesaja 1: 1-3 + 16-18

Week B1

 

 

Zo 1 dec Eerste Adventszondag

Luc 21: 5 - 19

Jesaja 2: 1-5

Ma 2 dec

Matt 21: 1 - 11

Jesaja 4: 2-6

Di 3 dec

Matt 21: 12 - 17

 

Wo 4 dec

Matt 21: 18 - 22

Jesaja 5: 1-7+15-16

Do 5 dec

Matt 21: 23 - 27

Jesaja 6: 1-8

Vr 6 dec Nicolaas, bisschop

Matt 21: 28 - 32

Jesaja 6: 9-13

Za 7 dec Ambrosius, bisschop en leraar van de kerk

Matt 21: 33 - 46

Jesaja 7: 10-17

Week B2

 

 

Zo 8 dec Tweede Adventszondag

Luc 1: 57 - 66

Jesaja 11: 1-5+ 9-10

Ma 9 dec

Matt 22: 1 - 14

Jesaja 12: 1-5

Di 10 dec Karl Barth, leraar van de kerk

Matt 22: 15 - 22

 

Wo 11 dec Jochen Klepper, dichter

Matt 22 : 23 - 33

Jesaja 25: 1-10a

Do 12 dec Ruth, profeet

Matt 22: 34 - 46

Jesaja 26: 1-8

Vr 13 dec

Matt 23: 1 - 12

Jesaja 26: 9-13

Za 14 dec

Matt 24: 1 - 14

Jesaja 26: 15-19

Week B3

 

 

Zo 15 dec Zondag Gaudete

Joh 5: 30 - 47

Jesaja 28: 5-6 +16-17

Ma 16 dec

Matt 24: 15 - 31

Jesaja 29: 17-24

Di 17 dec Daniël, profeet

Matt 24: 32 - 44

 

Wo 18 dec

Matt 24: 45 - 51

Jesaja 30: 15-18

Do 19 dec

Matt 25: 1 - 13

Jesaja 30: 19-26

Vr 20 dec

Matt 25: 14 - 30

Jesaja 32: 1-8

Za 21 dec Tomas, apostel

Matt 25: 31 - 46

Jesaja 32: 15-20

Week B4

 

 

Zo 22 dec Zondag Rorate Coeli

Joh 3: 16 - 21

Lc 1:39-56

Ma 23 dec Abraham, Isaac en Jakob, aartsvaders

Luc 1: 5 - 25

Mt 1: 18-25

Di 24 dec David, profeet en koning van Israël

Luc 1: 26 - 38

Kerst avond

Wo 25 dec Geboorte van onze Heer Jezus Christus

Joh 3: 31 - 36

Lc 2: 1-7

Do 26 dec Stefanus, diaken en eerste martelaar

Hand. 7: 54 - 8: 1a

Hand 7: 59- 8:8

Vr 27 dec Johannes, evangelist

1 Joh.1 - 2: 3

Johannes 1: 14-18

Za 28 dec Onschuldige kinderen van Bethlehem, martelaren

Marc 10: 13 - 16

Matteus 2: 16-18

Week B5

 

 

Zo 29 dec

Luc 2: 22 - 40

Lc 2: 22-35

Ma 30 dec

Joh 4: 46 - 54

Lc 2: 36-39

Di 31 dec

Joh 5: 1 - 15

 

Wo 1 jan Naamgeving en besnijdenis van de Heer

Matt 1: 18 - 25

Lc 2: 21; Mt 1: 20-21

Do 2 jan Basilius de Grote, bisschop en leraar van de kerk

Joh 6: 1 - 15

Johannes 3: 1-8

Vr 3 jan

Joh 6: 16 - 27

Joh 3: 7-15

Za 4 jan Kaj Munk, predikant en martelaar

Joh 9: 1 - 12, 35 - 39

Joh 3: 16-21

 

Bij de indeling van de avondlezingen, is gebruik gemaakt van de Nieuwe Bijbelvertaling van 2004.